Dlaczego my

Zaufaj najlepszym

„WAREBUD” Sp. J. jest firmą specjalizującą się w montażu nowoczesnych systemów odzysku ciepła – urządzeń przyjaznych dla środowiska. Instalujemy najnowszej generacji wentylację z rekuperacją, klimatyzację oraz systemy dolnych źródeł do pomp ciepła.

Dzięki wykwalifikowanej, wyposażonej w profesjonalny sprzęt kadrze, gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a powierzone nam zadania wykonywane są przez naszych pracowników z największą dokładnością.

Zatrudniając tylko najlepszych, dysponujemy specjalistami w dziedzinie montażu nowoczesnych systemów wentylacji, klimatyzacji oraz systemów dolnych źródeł do pomp ciepła, co umożliwia nam obsługę obiektów różnej wielkości.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, kompletacji dostaw oraz wykonawstwa. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych systemów. Udzielamy porad technicznych w zakresie realizacji wymienionych wyżej instalacji obiektów. Współpracujemy z audytorami opracowującymi audyty termomodernizacyjne.

Dążymy do tego, aby logo naszej firmy łączyło sumienność, pracowitość i terminowość ze skutecznością, bezawaryjnością i wysokim poziomem wykonywanych przez nas usług, które świadczymy na terenie całego kraju.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno klientów prywatnych (lokatorów mieszkań i domów jednorodzinnych) jak i instytucjonalnych (developerów, spółdzielni mieszkaniowych, szkół) oraz firm budowlanych.

Największe doświadczenie

Jako dystrybutor urządzeń wentylacyjnych firmy PRO-VENT otrzymaliśmy CERTYFIKAT numer jeden w zakresie montażu systemu komfortowej wentylacji.

Pierwszy płytowy gruntowy wymiennik w Polsce!

Nasza firma zamontowała pierwszy Bezprzeponowy Płytowy Gruntowy Wymiennik Ciepła dla domu jednorodzinnego w Polsce.